Innowacyjna polska firma świadcząca usługi budowlane wprowadzi cyfrowe planowanie

Podziel się tym wpisem:

MSI rozszerza ekosystem oprogramowania Touchplan Mega-Project na terenie UE.

Innowacyjna polska firma świadcząca usługi budowlane wprowadzi cyfrowe planowanie zgodnie z metodologią Lean w ramach dużych projektów infrastrukturalnych, aby zapewnić terminową realizację, zgodną z przyjętym budżetem.

MOCA Systems, Inc. (MSI), wiodący dostawca usług i oprogramowania dla branży projektowej i budowlanej, ogłasza nawiązanie współpracy z polską firmą Ceeconev w celu promowania i wdrażania na rynku unijnym platformy Touchplan ‒ wiodącej w branży platformy oprogramowania MSI do planowania budowy w czasie rzeczywistym.

„Udział MSI w niedawnej amerykańskiej misji handlowej na Pomorzu ujawnił ogromny apetyt na nowe rozwiązania technologiczne w polskiej branży budowlanej. Byliśmy zaszczyceni, mogąc podzielić się naszą wizją cyfrowej transformacji w zakresie planowania i zarządzania projektami o kluczowym znaczeniu z wieloma organizacjami rządowymi, organizacjami typu non-profit i podmiotami komercyjnymi ‒ powiedział Noah Baker, dyrektor Touchplan Partnerships. – Jednym z najbardziej ekscytujących spotkań było to z przedstawicielami firmy Ceeconev, która jest innowacyjnym dostawcą rozwiązań budowlanych. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z tą firmą, która umożliwi przedstawienie oprogramowania Touchplan architektom, projektantom i budowniczym w Polsce i całej UE”.

„Ceeconev jest gotowa odegrać kluczową roli w ułatwianiu realizacji projektów związanych z zieloną energią, transportem i infrastrukturą, korzystnych zarówno dla firm, jak i obywateli ‒ powiedział Marcin Żabka, dyrektor generalny Ceeconev. – Innowacyjna platforma planowania Touchplan firmy MSI stanowi doskonałe uzupełnienie naszych możliwości w zakresie zapewniania szybkości, oszczędności i bezpieczeństwa w realizacji dużych projektów o kluczowym znaczeniu”.

Ceeconev dołącza do szybko rozwijającego się globalnego ekosystemu dystrybutorów, konsultantów i partnerów technologicznych Touchplan w Ameryce Północnej, UE i Wielkiej Brytanii, a także w Afryce, Australii i Azji Południowej, napędzając transformację biznesową i dostarczając zaawansowane usługi i rozwiązania dla wielkoskalowego kapitału i komercyjnego przemysłu budowlanego. MSI aktywnie poszukuje kolejnych innowatorów budowlanych zorientowanych na rozwój, którzy dołączą do cyfrowej rewolucji w obszarze planowania budowy z wykorzystaniem platformy Touchplan. Zainteresowane firmy mogą odwiedzić stronę: https://touchplan.io/partner-program-overview.

Ceeconev

Ceeconev jest dostawcą specjalistycznych usług wsparcia w zakresie zarządzania i kontroli w procesie budowlanym. Zatrudniając doświadczonych inżynierów i specjalistów technicznych, firma ma na celu wprowadzenie efektywnego podejścia opartego na współpracy między wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego oraz napędzanie innowacji w branży budowlanej. Ceeconev wspiera inicjatywy przyjazne dla środowiska, wdraża koncepcję transformacji energetycznej i promuje kulturę zintegrowanego zarządzania projektami. Więcej informacji można znaleźć na stronie: ceeconev.com.

Touchplan

Touchplan to premierowe oprogramowanie z oferty MOCA Systems, Inc.. Oprogramowanie Touchplan, wykorzystywane przez największą liczbę użytkowników w celu optymalizacji największej liczby projektów budowlanych o największym zasięgu, jest numerem jeden wśród platform do planowania i analizy procesów budowlanych. Wykorzystujące chmurę obliczeniową rozwiązanie funkcjonujące w czasie rzeczywistym umożliwia oparte na współpracy planowanie, które jest kluczowe w kontekście zapobiegania opóźnieniom w harmonogramie i budżecie projektu. Zapewnia ono również właścicielom i wykonawcom natychmiastowy wgląd, który umożliwia im śledzenie postępów i przewidywanie problemów, jakie mogą powstać podczas realizacji projektów. Więcej informacji można znaleźć na stronie: touchplan.io.

Źródło: Touchplan, PR Newswire, https://pap-mediaroom.pl/biznes-i-finanse/msi-rozszerza-ekosystem-oprogramowania-touchplan-mega-project-na-terenie-ue

Zdjęcie: pexels