Prezentacja ogniw heterozłączowych to nakreślenie przyszłości technologii solarnej

Podziel się tym wpisem:

Transformacja w kierunku ekologicznej energii słonecznej, powszechnie uznawanej za najważniejsze obecne i przyszłe źródło energii, ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia całej ludzkości bezemisyjnej przyszłości. Gdy branża energetyki słonecznej dąży do generowania energii w sposób coraz bardziej energooszczędny i ekologiczny przy sukcesywnie niższych kosztach, siłą napędową staje się innowacyjność.

Technologia heterozłączowa (HJT), najważniejsza nowinka, zyskała szerokie zainteresowanie w branży ze względu na swoją wyjątkową wydajność w systemach fotowoltaicznych. Charakteryzuje się ona ultrawysoką wydajnością, niezawodnością, opłacalnością i wyjątkową wydajnością energetyczną. Huasun Energy, największy na świecie producent HJT, z dumą pełni rolę lidera w jej rozwoju i komercjalizacji.

Podczas nadchodzącego Światowego Szczytu Energii Przyszłości (WFES) w Abu Zabi, który odbędzie się w dniach 16-18 kwietnia 2024 r., firma Huasun zaprezentuje wiodącą technologię HJT i najnowocześniejsze produkty HJT – obejmujące segmenty płytek, ogniw i modułów – dostosowane do zróżnicowanych zastosowań fotowoltaicznych, w tym wielkoskalowych instalacji użytkowych, komercyjnych i przemysłowych, mieszkaniowych, morskich i pionowych, które będą dostępne na stoisku 6420. Równocześnie z główną wystawą, podczas której 18 kwietnia br. Huasun zaprezentuje po raz pierwszy poza Chinami swój nowatorski moduł heterozłącza z zerową szyną zbiorczą (0BB), odbędą się inspirujące prezentacje, studia przypadków i ekskluzywna uroczysta kolacja.

Wyróżniające się najwyższym w branży współczynnikiem temperaturowym na poziomie 0,24% produkty Huasun HJT odznaczają się niespotykaną wydajnością energetyczną, szczególnie w gorącym klimacie. Empiryczne studia przypadków dowodzą, że heterozłączowe moduły słoneczne generują więcej energii elektrycznej w środowiskach o wysokich temperaturach w porównaniu do tych z technologią TOPCon. Celem wizyty biznesowej Huasun w Abu Zabi jest prezentacja szczytowych osiągnięć innowacji HJT i zaoferowanie produktów najwyższej klasy w regionie Bliskiego Wschodu.

Huasun Energy

Anhui Huasun Energy Co., Ltd (Huasun) jest czołowym przedsiębiorstwem specjalizującym się w badaniach i rozwoju oraz produkcji na masową skalę ultrawysokowydajnych krzemowych płytek heterozłączowych typu n (HJT), ogniw i modułów słonecznych. Spółka Huasun, uznawana za przemysłowego pioniera technologii HJT w Chinach, wytworzyła ponad 4 GW produktów HJT dla blisko 40 krajów na całym świecie. Posiada ona obecnie 20 GW mocy wysokowydajnych produktów HJT, co czyni z niej największego producenta HJT na świecie. Docelowo planowane jest osiągnięcie mocy 40 GW do końca 2025 roku.

Strona internetowa: www.huasunsolar.com

Link umożliwiający wzięcie udziału w wydarzeniu

Źródło, zdjęcie: PR Newswire, https://pap-mediaroom.pl/biznes-i-finanse/prezentacja-ogniw-heterozlaczowy