PGE Obrót zaprasza podmioty kupujące energię w trybie PZP na webinarium

Podziel się tym wpisem:

Podczas czerwcowego webinarium, organizowanego przez spółkę PGE Obrót, podmioty kupujące energię w trybie PZP będą mogły dowiedzieć się m.in. co kształtuje cenę na Towarowej Giełdzie Energii, jak szacowana jest wartość postępowań i w jakim terminie je wygłosić, jak zmienia się rynek energii, a także o tym dlaczego eFaktura jest wygodna dla samorządów. A to tylko niektóre z tematów.

Transformacja energetyczna dotyczy i angażuje wszystkich uczestników rynku energii. PGE prowadzi w zielonej zmianie. Oznacza to, że dzielimy się wiedzą i jako eksperci wspieramy naszych Klientów. Mamy świadomość, jak ważne jest to dla samorządów. Dlatego zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego oraz pozostałe podmioty kupujące energię w trybie PZP na nasze internetowe seminarium i chcemy razem przechodzić przez proces zmian.

mówi Janusz Magoń, wiceprezes zarządu PGE Obrót, zarządzający pionem sprzedaży.

Webinarium odbędzie się w czwartek 9 czerwca i będzie dedykowane wszystkim podmiotom, które kupują energię w trybie Prawa Zamówień Publicznych (PZP), ze szczególnym uwzględnieniem jednostek samorządu terytorialnego, którym z końcem tego roku kończyć się będzie umowa. W trakcie seminarium omówione zostaną również kwestie zmian w rozliczeniach prosumentów oraz tematy dotyczące odnawialnych źródeł energii.

Na webinarium można zgłaszać się za pomocą formularza dostępnego pod tym linkiem.

To już druga edycja webinarium dla podmiotów kupujących energię w trybie PZP. W zeszłym roku wzięło w nim udział ponad 150 uczestników z całej Polski.

Grupa PGE wraz z PGE Obrót jest podmiotem prowadzącym w zielonej zmianie w Polsce. PGE Obrót jest wiodącym sprzedawcą w segmencie klientów kupujących energię w trybie PZP. W 2021 spółka wygrała ponad 250 postępowań przetargowych na sprzedaż energii elektrycznej – łączny ich wolumen wyniósł ponad 2.5 TWh.

Zdjęcie ilustracyjne: materiał prasowy PGE