Fundacja Centrum Nowych Technologii GreenLab – oferta pracy

Podziel się tym wpisem:

Fundacja Centrum Nowych Technologii GreenLab w swojej działalności podejmuje się i wspiera działalność analityczną i doradczą zorientowaną wokół tematu zrównoważonego rozwoju gospodarczego i bezpieczeństwa energetycznego Polski, promocji odnawialnych źródeł energii, rozwiązań proekologicznych i sprawiedliwej zielonej transformacji. Analizujemy polskie i europejskie regulacje dotyczące ram i standardów raportowania informacji dotyczących zrównoważonego rozwoju (ESG) oraz monitorujemy dynamicznie rozwijający się obszar sprawozdawczości niefinansowej.

GreenLab zrzesza partnerów społecznych (przedsiębiorstwa, instytucje państwowe, organizacje pozarządowe), którzy wspólnie chcą walczyć o zeroemisyjną, czystą, sprawiedliwą i zrównoważoną gospodarkę dla nas i przyszłych pokoleń.

Kogo poszukujemy

Poszukujemy specjalisty w zakresie obsługi administracyjno – biurowej organizacji pozarządowych:

  • posiadających minimum 1 roczne doświadczenie w obsłudze administracyjnej biura (doświadczenie w obsłudze biura NGO będzie dodatkowym atutem),
  • dobrze organizujących pracę własną,
  • cechujących się analitycznym umysłem i umiejętnością jasnego formułowania myśli,
  • ambitnych, nastawionych na rezultaty i efektywną pracę w zespole,
  • pozytywnie nastawionych do zmian, otwartych na naukę,
  • posiadających wysoką motywację do pracy i rozwoju zawodowego

Jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie procesu obiegu i archiwizacji dokumentów wewnątrz organizacji, zarządzanie obiegiem korespondencji,
  • wystawianie i organizacja przepływu faktur, umów i rachunków do umów
  • kontakt z kontrahentami, usługodawcami, wykonawcami mający na celu zapewnienie załatwienia kwestii formalnych związanych z podpisaniem i rozliczeniem umów i wykonanych prac
  • Przygotowywanie i dostarczanie dokumentów dla zewnętrznego biura księgowego
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem środowiska biurowego, dokonywanie zakupów biurowych
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników oraz nadzór nad ich prawidłowym podpisaniem
  • Organizacja stanowisk oraz narzędzi pracy

Warunki pracy

Forma stacjonarna/zdalna (hybrydowo), zatrudnienie w początkowym okresie współpracy (3 miesiące) na podstawie umowy zlecenia, potem w przypadku pozytywnej oceny świadczonych usług, możliwość podpisania umowy o pracę.

Możliwość pracy 3 dni w tygodniu.

To oferujemy:

  • ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę w prężnej rozwijających się organizacjach pozarządowych
  • unikalną kulturę pracy zadaniowej, duża samodzielność
  • przyjazną atmosferę i rewelacyjną lokalizację biura (Zebra Tower, ul. Mokotowska 1 w Warszawie)
  • Wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia i wymiaru czasu pracy