Rewolucyjne falowniki do instalacji niepodłączonych do sieci energetycznej POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3

Podziel się tym wpisem:

PowMr, czołowy dostawca innowacyjnych rozwiązań z zakresu energii odnawialnych, ma zaszczyt ogłosić wprowadzenie na rynek przełomowych falowników do instalacji niepodłączonych do sieci energetycznej POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3. Te nowoczesne falowniki zaprojektowane w celu spełnienia rosnących potrzeb klientów, którzy poszukują niezależności energetycznej przy zachowaniu niezawodności i przystępności cenowej, mają zrewolucjonizować autonomiczne rozwiązania energetyczne na całym świecie.

Falowniki POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3 zaprojektowane do instalacji trzyfazowych zapewniają niezrównane działanie i wydajność odpowiednie dla większości zastosowań mieszkaniowych. Falowniki z zaawansowanymi funkcjami i solidną konstrukcją umożliwiają płynne przejście na zasilanie autonomiczne, zapewniając nieprzerwaną dostawę energii nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Seria POW-SunSmart PowMr staje się czołowym rozwiązaniem w branży wzorującym się na markach falowników takich jak DEYE, które charakteryzują się niezrównaną funkcjonalnością. Stosując najnowocześniejszą technologię i prezentując niezachwianą biegłość w dziedzinie inżynierii, firma PowMr pozostaje wierna misji demokratyzacji rozwiązań z zakresu energii odnawialnej.

„Cieszymy się z możliwości wprowadzenia zasilanych autonomicznie falowników POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3 na rynek – powiedział Tony, dyrektor generalny PowMr. – Te produkty oznaczają znaczący krok milowy w naszej misji zapewniania indywidualnym użytkownikom i społecznościom zrównoważonych rozwiązań energetycznych. Dzięki wyjątkowym parametrom działania i przystępności cenowej falowników zamierzamy zrewolucjonizować branżę autonomicznych systemów zasilania i nieść inspirację dla bardziej ekologicznej przyszłości dla wszystkich”.

Falowniki POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3 szybko zyskały popularność wśród użytkowników w Europie i w innych obszarach charakteryzujących się dużym zużyciem energii. Klienci chwalą ich niezawodność, wydajność i efektywność kosztową, co czyni je najchętniej wybieranymi produktami do instalacji niepodłączonych do sieci energetycznej różnej wielkości.

Główne cechy falowników z zasilaniem autonomicznym POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3:

  • Do 800V napięcia wejściowego PV – idealne do osiągania dużej mocy;
  • Wyjątkowa podwójna aktywacja systemu BMS akumulatora litowo-jonowego;
  • Zaawansowana technologia MPPT o wydajności do 99,9%;
  • Montaż na ścianie pozwala zaoszczędzić miejsce;
  • Funkcja przedziałów czasowych umożliwia oszczędzanie dzięki taryfom ze stawkami uzależnionymi od okresów szczytowego i minimalnego zużycia.

Więcej informacji na temat falowników z zasilaniem autonomicznym POW-SunSmart 8KL3 i 12KL3 na stronie https://powmr.com/.

PowMr jest czołowym dostawcą rozwiązań z zakresu energii odnawialnej, specjalizującym się w falownikach fotowoltaicznych, regulatorach ładowania i systemach magazynowania energii. Dzięki dbałości o innowacyjność, jakość i przystępność cenową PowMr pozwala użytkownikom indywidualnym i społecznościom na całym świecie wykorzystać możliwości energii odnawialnej z myślą o zrównoważonej przyszłości.

Źródło informacji: PR Newswire, https://pap-mediaroom.pl/biznes-i-finanse/powmr-wprowadza-na-rynek-rewolucyjne-falowniki-do-instalacji-niepodlaczonych-do

Zdjęcie: freepik